top of page

Skaistums un skaistumprakses pilsētā, laukos un atvaļinājumā

Ir kāda lieta, ko ļoti izjūtu, daudz dzīvojot laukos. Šogad lielākā daļa paiet tur, un es ļoti ļoti mīlu vienkāršu, dabisku lauku vidi un dzīvi tajā. Man patīk dzīvot vienkāršībā visdažādākajā nozīmē.

Tas, kas man laukos izpaliek un reizēm patiešām pietrūkst, ir iespēja aizskriet pie manas foršās kosmetoloģes, tiklīdz savajagas, vai dabūt limfodrenāžas masāžu, tiklīdz gribētos. Esmu pieradusi to visu dabūt, kad nāk virsū un vairs neatlaižas "pampiens un šļuciens". Savā ziņā tāpēc, ka mans darbs ir publisks.

Taču tagad, kad publiskā darba bija pavism maz un ilgi nebija nemaz, beidzot piedzīvoju, ka gribu to visu vienkārši sevis dēļ! Nevis tāpēc, ka uz publisku darbu jāiet, bet vienkārši tāpēc, ka smukam būt arī laukos un atvaļinājumos ir kaifs! Tāpat kā veselam būt. Un tas jau viens no otra nav atraujams.


Atvaļinājumos un laukos smukumgribēšana reizēm nāk kopā domu – kā lai pēc pilnīga atslābuma iespējami vienkārši un ātri atkal saliek sevi “vietā” un “pa plauktiem”. Lai, paretam spogulim galām skrienot, vai, vienkārši pa mežu staigājot un sevi tur pa īstam sajūtot, ir tā labā sajūta! Ka no ārpuses ir apmēram tāpat kā iekšpusē!

Ir jau vēl dzīvē dažādas situācijas, kurās gribētos sevi savākt līdz skatam, uz kuru pašam patīk skatīties. Man tas bija ļoti aktuāli pēc lidojumiem, kuros mana limfātiskā sistēma vienmēr izdomāja pārstāt darboties. Un es Vācijā, mācībās, vienmēr ierados tādā paskatā kā pēc 3 dienu ballītes.

Tagad – tas, ko daudzo bezdarba mēnešu aktīvo meklējumu laikā esmu ieguvusi, ir – sejas jogas vingrojumu programmiņu, ko iespējams paveikt 7 vai maksimums – 10 minūtēs, un limfodrenāžas masāžu sejai, kurai vajag apmēram tikpat maz laika. Un limfodrenāžas knifus arī visam ķermenim! Man ir mans jaunais skaistumkopšanas komplektiņš, kuram pat īsti kosmētikas maciņu nevajag. Visur līdzi, katru rītu lietojams. Kā laukos, tā pilsētā vai atvaļinājumā!

Ir gan pāris mazi “verķīši”, kuri sejas pašmasāžā labi noder. Piemēram, divas tējkarotītes. Bet tās ir gan laukos, gan var atvaļinājuma viesnīcā no kafejnīcas palūgt.

Ir arī vēl citas, dziļākas sejas masāžas, kuras šobrīd mācos, apgūstu un ar sevi mēģinu. Un tām vajag vēl pāris tiešām specisfiskus palīglīdzekļus. Kad to visu būšu uz sevis pārbaudījusi, stāstīšu arī jums. Tas varētu būt nākamgad. Pagaidām ik rītu sēžu pie spoguļa – šķobos, bolos un visādi vingroju un skatos – kas no tā visa rodas.Comments


bottom of page