top of page

Par zemapziņas programmām un trūkstošajām jūtām

Kāpēc es ļoti iemīļoju ThetaHealing-u jau kopš pirmās sesijas, kurā piedalījos? Tāpēc, ka man “peldēt kosmosā” ir dabiski, bet – strukturēt arī netveramās lietas – man ir jāmācās. Un man tas ļoti patīk. Un man patīk, kad kāds man parāda sistēmu, kuru varu pārbaudīt savā dzīvē un tad sapludināt ar to, ko jau piedzīvoju. Man tas der. Un man to vajag!

Šovakar, pēc pirtiņām, man ir uznācis neapturams rakstāmais. Tad – lai nu iet arī izplatījumā. Par zempaziņas programmām un trūkstošajām jūtām.

Gandrīz visiem cilvēkiem ir zemapziņas programmas (vai kāda no tām), kuras radušās bērnībā – “es neesmu mīlestības vērts", "mani nepieņem, nemīl tādu, kāds/kāda esmu”, “pasaule ir nedroša vieta", "es neesmu drošībā”. Un vēl – “man nepienākas”. Un vēl daudz un dažādas.

Programmas, kuras pavada spēcīgas jūtas – kauns, bailes un vainas sajūta, kuras rodas vai nu šajā dzīvē, kad bērni līdz sešu gadu vecumam ļoti daudz dzīvo Theta viļņos un visu, ko dzird, lejuplādē šūnās kā “patiesību”. Un tās ir programmas, kuras varam mantot arī no saviem senčiem vai paši no savas dvēseles iepriekšējām pieredzēm.

Ja programmas spēcīgi strādā, tās neļauj manifestēt to, ko cilvēks vēlas – harmoniskas, mīlošas attiecības, darbu, kas rada pārpilnību, un ķermeni, kurā dzīvot ir patīkami un harmoniski.

Programmas automātiski pārvēršaas sajūtās un emocijās “es sevi nemīlu”, kuras nepamanāmi sagrauj to, ko ar prātu vēlamies būvēt un realizēt savā šīs dzīves matērijā.

Pieminētās programmas arī neļauj mums just jūtas, kuras saistītas ar patiesu mīlestību un līdz ar to – ar spēju kļūt par savas realitātes Radītājiem. Jo pieminētās programmas dzen upura lomā un liek meklēt vainīgos. Programmas apēd neiedomājami daudz dzīvības enereģijas, jo mēs sākam izdabāt, lai izkalpotos mīlestību.

Vai tur var ko mainīt? Jā! Var mainīt ļoti daudz ko! Un, jā – ir dzīvē lietas, kuras mainīt pilnībā nevar, jo mēs esam šeit, lai kaut ko apgūtu. Taču, caur TH un līdzīgām praksēm var uzzināt tos labumus, ko pašu radītās grūtības mums māca. Un transformēt tās iespējami plūstoši – ar Mīlestības palīdzību.


Tā. Nu jau sāk izklausīties mazliet draudīgi un sarežģīti. Tā tas notiek, kad pārāk intelektualizējam to, kur vajadzīga arī ķermeņa un sirds klātbūtne. Un tiešais vads ar Radītāju.

Kad izmācījos TH pamatlīmeņus, uzreiz saņēmu pamudinājumu – “sāc praktizēt, tas ir tavs!”; "TH instruktoru kursos neviens tāpat vien neiemaldās!". Jā, un mani jau nemaz nevajag mudināt – tas ir tik ĻOTI mans, ka to daru nupat jau nepātraukti. Ar sevi, ar tuviniekiem un grupās.

Arī šodien, sēžot un kaifojot pirtiņās, iegāju TH meditācijā un saņēmu pilnu instrukciju par to – kā un kāda meditācija ir vajadzīga nākošajā online kursa tiešraidē. Tieši tā – ir vajadzīga par tām bāzes traucējošajām programmām un jaunu jūtu, sajūtu un apgalvojumu lejuplāde. Un tas viss – Theta viļņos.

Mīļie, šis tekstiņš nupat pats caur mani izplūda uz papīra. Ja es nesavaldītos, šovakar varētu vēl rakstīt daudz. Ļoti daudz. Ielikšu atnākušo arī jums – feisbukā – gaiša prieka pilnā pavasara vakarā. Un klāt vēl ziņu, ka šobrīd vadu online kursu "Ķermenim un dvēselei" – esmu nepārtrauktā procesā, kurā kopā savienosies sešas TH meditācijas ar lejuplādes iespēju jūsu ierīcēs – ikdienas praksei.

Kādēļ to saku? Jo no saviem pasniedzējiem saņēmu pamudinājumu. Iesākumā TH prakses cilvēkiem dot vai nu dāvanā vai pret ļoti minimālu enerģijas apmaiņu, – kamēr paši tiekam tai visā dziļāk un plašāk. Un es tā arī izdarīju.

Rudenī rīkošu jau ļoti padziļinātus TH klātienes pasākumus visiem, kas būs sajutuši – TAS IR MANS!

Mums online kursā “Ķermenim un dvēselei” joprojām var pievienoties jebkurā brīdī. Nākamā tiešraide kopā ar ķermeņa praksi ir plānota 18. martā no Tenerifes. Vispirms maiga un dziļa prakse Theta viļņos (yin joga) un tad TH meditācija minēto programmu pārinstalēšanai, saslēdzoties ar Gaismas un Mīlestības lauku, kurā peldamies nepārtraukti.

bottom of page