top of page

Paliec sveika, tūska! Ardievu, piepampum!

Jeb turpinot par limfriti un mūsu nolietošanos.

Pa internetu klīst kāda bildīte, uz kuras ir rakstīts: un tad tavā dzīvē pienāk vecums, kurā no rīta, paskatoties spogulī nodomā, ka vakar esi pamatīgi ballējusi. Tad padomā labāk un atceries, ka nē! Neesi ballējusi!Tajos senajos laikos, kad biju ne tikai smuka, bet arī pavisam jauna un vadīju dažādas ķermeņa prakses sievietēm, es dedzīgi piekritu visiem, kuri teica, ka cilvēki ir skaisti tādi, kādi ir, un ka no novecošanas nav ko baidīties! Tagad, kad arī mans ķermenis nepielūdzami ir pakļauts izmaiņām, ko rada fiziski saskaitāmie gadi, es tik drosmīgi un skaļi vairs nesaku. Un, ja neko apzināti nedaru, tad no rīta pie spoguļa arī reizēm stipri vien pabrīnos.

Jā, visi cilvēki patiešām ir skaisti. Jā, veselība ir svarīgāka par visu. Jā, dvēseles skaistums ir acīs un nekur nepazūd.Taču tagad, kad dzīvojam aktīvu dzīvi un gribam tādu dzīvot arī turpmāk, mēs iekšēji nevis novecojam vai savecējam, bet vienkārši nobriestam vēl pilnvērtīgākai dzīvei pēc 40, pēc 50 un tālāk!

Bet kāpēc mēs tā maināmies un pampstam? Tāpēc, ka fiziskajiem gadiem ejot, organisms funkcionē arvien lēnāk un tajā dominē sabrukšanas procesi. To sauc par katabolismu. Piepampums jeb tūska ne vien sejā, bet visos ķermeņa audos veidojas, pateicoties limfritei, kura kļuvusi lēnāka, šķidrumam, kas iespiežas un uzkavējas starpšūnu telpā, vielmaiņas salēnināšanās procesiem, venozajai attecei, kura arī sākusi buksēt, un vēl dažādu faktoru ietekmei. Ja jaunībā no rītiem cēlāmies spirgtas un smukas, tad tagad jāpieliek apzinātas pūles, lai tas tā būtu.

To visu arī es labi pazīstu un, gatavojot kūri “7 DIENU ĶERMEŅA PRAKŠU KŪRE "ATJAUNOŠANĀS un ATTĪRĪŠANĀS", esmu īpaši meklējusi un atradusi dažādas labas un efektīgas tehnikas, kas palīdz aktivizēt limfriti, stimulē drenāžu un palīdz atbrīvoties no piepampuma un tūskas, kas veidojas ne jau tāpēc, ka mēs būtu pusi naktsi uzdzīvojušas. Nu, varbūt dažreiz. Bet visbiežāk tāpēc, ka ķermenis vienkārši tā uzvedas, jo viņam vairs nav 25. Bet visas šīs prakses dod mums smukumu un veselību piedevām!

Arī sejas piepampumus, tūskas un nelīdzenumus ir iespējams drenēt un līdzināt. Taču, lai tas notiktu pilnvērtīgi un ar redzamu efektu, pirms tam ir jāpadarbojas ar visu ķermeni.


Comments


bottom of page