top of page

Ko skaistumpraksēs dara tējkarotītes, mīkstā bumbiņa un elastīgā gumija?

Karstā šodiena ar pienācīgu sapampumiņu ir labi piemērota šīs nedēļas pēdējam postiņam, kas vetīts jaunajam – skaistumkursam un jaunajai dzīvei – kopā ar skaistumpaksēm. Par limfu, par drenēšanos un vēl visu ko.

Ko skaistumpraksēs dara tējkarotītes, mīkstā bumbiņa un elastīgā gumija? Un vai mums viņas tiešām vajag?

Skaistums prasa upurus. Kaut gan nē. Kāds gan tas upuris, kas tiek darīts sevis pašas labā? Tas ir viens vienīgs prieks un patīkams ieguvums. Kas nekaiš smukai būt!

Jaunajā online SIEVIEŠU SKAISTUMPRAKŠU kursā mēs izmantosim dažus palīgrīkus, jo tiem ir ciešs sakars ar mūsu limfātisko sistēmu, kura, gadiem ejot, slinko arvien vairāk un plūst arvien lēnāk. Tas viņai ir raksturīgi jau kopš mūsu dzimšanas – plūst lēnām. Īpaši naktīs. Tieši tāpēc, no rītiem skatoties spogulī, arvien biežāk mēģinām atcerēties – vai vakar tiešām bija ballīte.... un, nē – nebija! Bet zem un virs acīm veidojas maisiņi un tūska. Sapampums naktīs var izveidoties visā sejā un visā ķermenī. Tā teikt, atkal “jāieskatās pasītē”.

Uz vizuālo skatu jau varētu “pievērt acis”. Dažreiz jau viņas pašas ir tik ļoti pievērušās, ka ir grūti atvērt līdz pat pusdienlaikam. Taču limfātiskā sistēma kopā ar asinsriti ir arī mūsu organisma iztīrīšanas sistēma un ir ļoti saistīta arī ar mūsu ķermeņa veselības uzturēšanas un nolietošanās procesiem.

Limfai, limfritei – lai arī viņai patīk paslinkot, bet viņai ļoti patīk arī pulsēšana, pumpēšana, viegla masēšana. Un viņai patīk, ja pamasējam ne vien seju, bet arī vēderu un cirksni. Viņai patīk, ja iesaistām diafragmu. Tās ir galvenās vietas ķermenī, kuras visas kopā stimulējot, varam sev pamatīgi palīdzēt! Un vēl viņām, kopā ar fascijām, patīk uzspriegošana, iestiepšana un elastīga atlaišana. Tās ir sistēmas, kuras mūsu ķermenī darbojas ciešā sadarbībā. Limfrite vispār ir tā, kas darbojas sasaistē ar visām ķermeņa šūniņām, kurām varam palīdzēt iztīrīties un uzelpot!

Varam palīdzēt sev gan atpampt, gan atindēties, gan smukākām būt! Tās nav nekādas pasaciņas, un tā ir zinātniska īstenība, kas redzama ar neapbruņotu aci, ja ķeramies pie praksēm, kuras limfriti veicina. Un pašsajūta kļūst vieglāka, gaišāka un jauneklīgāka!

bottom of page