top of page

Dziedināšanās caur iešanu mīlestības laukā un savā ķermenī

Cilvēkam ir neiespējami dzīvot nepārtrauktās bailēs un pretestībā. Tikpat neiespējami un mokoši ir dzīvot sāpēs. Fiziskās vai emocionālās. Pasaulē nav neviena rīka, kurš tās spētu izdzēst momentā un neatgriezeniski, liekot aizmirst par pieredzi, ko caur tām gūstam.
Bet pasaulē mūsu visu lietošanā ir dažādi instrumenti, kuri mums ļauj izplesties un atpūsties sevī un Mīlestības laukā, kad ir grūti. Krīzēs, grūtībās, slimībās, smagās emocijās, stresā, trauksmē. Dzīves periodos, kad šķiet, viss ir apgriezies kājām gaisā un manis vienkārši nav.

Instrumenti, caur kuriem mēs pavisam reāli varam piedzīvot – kā tas ir – būt un palikt pie sevis, lai kas notiktu apkārt. Un arī tad, kad viss ir labi!

Šorīt, meditējot, liekot kopā noslēdzošās online kursa "Ķermenim un Dvēselei" nodarbības ķermeņa pozas un meditācijas pieturpunktus, pierakstīju tādu kā formulu. Kā vārdu virkni. Ko pielikt sev prakses paklājiņa galā, pie gultas, uz ledusskapja vai desktopa.

To, kas palīdzējis man pašai, ejot cauri dziļām krīzēm un bedrēm.

Mēs varam dalīties tikai ar to, kas ir mūsos, un mēs nevaram un mums nav nekādu tiesību kādu mācīt un sniegt kādam nelūgtus padomus.

Šorīt dalos, mīļie. Man ir grūti nedalīties. Lūdzu, ņemiet, ja jums kaut kas no tā noder! Rītvakar darīsim to kopā uz paklājiņiem – caur saviem mīļajiem, siltajiem ķermeņiem!

APSTĀTIES

PALIKT AR SEVI

ATSLĀBINĀTIES

ELPOT

SILTAS ROKAS uz SAVA ĶERMEŅA

FOKUSS SIRDS TELPĀ

ATMAIGT

PIEŅEMT

ĻAUTIES

PADOTIES

IZKUST

NEPRETOTIES

IZPLESTIES

DZIEDINĀTIES

PIEPILDĪTIES ar MĪLESTĪBU un ENERĢIJU

PATEIKTIES

Un tālāk jau -

DOTIES DZĪVĒ, PALIEKOT SEVĪ, MĪLOT un PIEŅEMOT SEVI

RĪKOTIES un DARĪT, IZJŪTOT SAVAS VAJADZĪBAS un ROBEŽAS

PALIKT SEVĪ un DIEVĀ, lai kas notiktu apkārt.Related Posts

See All

Peldēšanās pateicībā

Šorīt mans rīts ir izstiepies lēns un garš. Un es jau ilgi dzeru savu ziemas kafiju ar smaržīgu kanēli un peldos rāmā mīlestības un pateicības upē. Par visu. Par to, ka vakar vakarā dziļā mierā aizvad

Komentáře


bottom of page