top of page

Caurlaidība jeb ai, kājas tik vieglas!

Pēdējā nodarbībā atkal purinājāmies, kratījāmies, vibrējām, pulsējām, pumpējām, bijām “kaķis ūdenslīdēja tērpā” un ne tas vien!UN KAM GAN TAS VISS? Tam, ko agrāk dzirdēju tikai teorētiski. Tāda darbošanās attīra, atjauno organismu un rada fiziski un emocionāli jūtamu CAURLAIDĪBU ! Tā ir neaprakstāmi laba sajūta, kad pēc dažādām, reizēm it kā dīvainām praksēm, kuras drenē un tīra fasciālo un limfātisko sistēmu, pēc tam jūties neticami viegla un gaisīga!

KĀ ES TO PIEFIKSĒJU? Šorīt, kad biju izmurrājusies labpatikā, ko rada ilgi un beigu beigās labi padarīts darbs un arī lielā cilvēku mīlestība, ko pašlaik tik dāsni saņemu, es turpināju svinēt! Un jozu lejā pa trepēm uz beķereju pēc brokastu kūkām!

Un atkal izbaudīju to vārdos neaprakstāmo sajūtu – kad viss ķermenis, īpaši kājas ir it kā tukšas – kā trubas, pa kurām no bērziem tecina suliņu. Vai kā bērza stumbri, kuros brīvi cirkulē sulas. Un arī emocionālā un enerģēiskā caurlaidība ir fiziski sajūtama! Kā prieks, vieglums un gaišums ! Un kā Lauks, kurš rāda zīmes un sadarbojas.

Un it nemaz nav jābūt fanātiskai, vardarbīgi askētiskai vai jāatsakās no dažādām zemes baudām. Tās visas var sabalansēt ar praksēm, kuras arī rada baudu un prieku! Tā man patīk dzīvot vislabāk.

Un nekas nebeidzas, vien pārdzimst un top atkal no jauna! Šopavasar, vienu nedēļu mēs vēlreiz kopā drebināsimies un darināsim sevi tīras, dzidras, caurlaidīgas, veselas un priecīgas!


Opmerkingen


bottom of page