top of page

Kontakti

Man ir svarīgi, lai Tava pieredze darbojoties kopā ar mani būtu viegla un vienkārša!

Taurens balts.png

​Īsās atbildes par lapu

Jautājumi, kas saistīti ar attālināto praksi, maniem produktiem vai to iegādāšanās procesu.

 • Jautājumi par lapu vai kursu saturu?
  Ja vēlaties uzdot jautājumu, kas saistīts ar Tijas istabas online un klātienes nodarbībām, lūdzu, pievienojieties FB grupai "Jautājumi un atbildes Tijas istabā" šeit.
 • Kā iegādāties online kursu vai koncertu?
  Reģistrējies mājaslapā. Izvēlies kursu no sadaļas: Veikals. Veic apmaksu. Dokumentu ar saiti uz kursu vai koncertu saņemsi, kad būsi veikusi apmaksu. Dokuments būs pieejams Tavā profilā kā arī tiks nosūtīts uz Tavu norādīto epastu. Lai saglabātu neierobežotu pieeju nopirktajam kursam vai koncertam, lūdzu, uzreiz pēc apmaksas veikšanas, lejuplādē saņemto PDF failu un saglabā savā datorā! PDF failā ir atrodama aktīva pieejas saite/links, caur kuru vienmēr būs iespējams piekļūt iegādātajam kursam vai koncertam. Ja PDF fails netiek lejuplādēts, pieeja šim failam pēc 30 dienām kļūs neaktīva.
 • Cik ilgi es varu skatīties iegādāto kursu vai koncertu?
  Iegādātais kurss vai koncerts Tev ir pieejams neierobežotu laiku vai kamēr tas atrodas mājaslapā tijasistaba.com. Kursa vai koncerta pieejas parametru izmaiņu gadījumā, visiem kursa vai koncerta lietotājiem tas tiks paziņots uz lietotāja norādīto epastu.
 • Tehniskie jautājumi par lapas darbību?
  Ja rodas tehniski jautājumi par lapas darbību, lūdzu sazinies ar mani e-pastā: tija.yoga@gmail.com
bottom of page