top of page

Iepazīsimies

Es esmu Tija. Te ir mana virtuālā istaba, kurā notiek dažādas ķermeņa un meditāciju prakses sievietēm.

Šī ir vieta, kurā sievietēm ir iespēja rūpēties par savu ķermeni - izkustēties, atjaunoties, uzlabot veselību un kopt skaistumu. 

Šeit ir izveidota telpa, kurā reizēm piestāt, pabūt un satikties ar sevi.

Es ļoti priecājos, ja dažādās prakses, kuras šeit var atrast, palīdz sievietēm atjaunot iekšēju mieru, labsajūtu, mīlestību un maigumu pašām pret sevi.

Tijasistaba iepazisimies J4.jpg

Daba un dabiska dzīve

Lai būtu vesela un laimīga, es pati savā ikdienā ļoti daudz laika pavadu dabā un dabiskā vidē.

Man patīk izbaudīt zemes dzīvi un es nedaru sev pāri ar agresīvām askēzēm vai mēģinājumiem atgriezties 20 gadu senā pagātnē. 

uguns.jpg

Dzīve​ ķermenī

Man ir svarīgi, lai mans ķermenis jūtas viegli. Es piederu pie sievietēm, kuras vēlas novecot dabiski un skaisti.Tāpēc, ķermenim arvien jūtamāk un redzamāk mainoties, esmu uzsākusi vadīt arī dažādas skaistuma kopšanas prakses.

Tijasistaba iepazisimies J3.jpg
kermenis2.jpg

Es mīlu sevi

Dievs dzīvo mūsu mīļajos, siltajos un skaistajos ķermeņos. Caur mīlestības pilnu darbošanos ar savu ķermeni mēs varam atgriezties dziedinošā maigumā pašas pret sevi. Atveseļoties un atjaunoties.

Mīlestības pilna darbošanās ar ķermeni vienlaikus ir arī sazināšanās ar savu dvēseli. Man ļoti patīk to sajust un piedzīvot.

Skolas un mācības

Es esmu ieguvusi mūzikas skolotājas izglītību un bakalaura grādu psiholoģijā. Esmu C kategorijas sporta speciāliste, kā arī sertificēta jogas un meditācijas prakšu vadītāja. Man ir spirāldiamikā balstītas ortopēdiskās jogas terapeites, manuālo terapiju, masāžu un ThetaHealing® prakšu vadītājas sertifikāti. Nu jau gandrīz 15 gadus vadu grupu nodarbības - dažādas ķermeņa un meditāciju prakses sievietēm.

Tijasistaba iepazisimies J1.jpg
Taurens balts.png

Ķermenis, dvēsele un mūzika

Reizēm prakses sievietēm mēs vadām kopā ar Antu Eņģeli. Kamēr es vadu ķermeņa prakses, Anta dzied, spēlē monohordu vai ģitāru. Antas balss nobur, dziedina un pietuvina mūs sev pašām. Šajā lapā ir atrodamas mūsu kopīgās nodarbības un arī Antas tiešsaistes koncerti.

Tijasistaba iepazisimies J2.jpg

Paldies!

Paldies, ka Tu esi ienākusi manā virtuālajā telpā! Ja Tev šeit patīk un Tu šeit jūties labi, es aicinu Tevi mūsu pulciņā - praksēs un nodarbībās, kurās piedalās sievietes no visām Latvijas un pasaules malām! Paldies, ja Tu jau piedalies manās nodarbībās! 

Paldies visiem mīļajiem, foršajiem cilvēkiem, kas ir daudz strādājuši, lai Tijas istaba varētu būt!

Paldies Kristīnei un kannele.com par lapas darināšanu tehniski un vizuāli!

Paldies Paulam par video montēšanu!

Paldies Gintai gintaspate.lv par bildēm!

Paldies Rūtai par tekstu labošanu!

Paldies Reinim par skaistumrīku organizēšanu un dizaina veidošanu!

Paldies Antai par kopīgu darbošanos!

Paldies visiem, kas ir man apkārt, mani mīl un man palīdz!

Paldies man pašai!

Paldies Dievam!

bottom of page